понеділок, 23 липня 2012 р.

У новому районі Тернополя виділяти земельні ділянки людям не будутьСьогодні ведуться розмови про забудову нового району Тернополя. Проте хто, як і коли це буде робити – питання часу.
«Юридична допомога» звернулася із цим питання до міської ради. Виявляється, що у березні місяці був розроблений новий Генеральний план міста,куди входить майбутній житловий район у сторону Львівської траси.
Наразі ще ведеться уся необхідна процедура щодо отримання землі, тому нам написали, що «є необхідність у зміні меж населеного пункту та отриманні згоди землекористувача на вилучення земельної ділянки».
На сьогодні ще не розроблено ні детального плану розташування району, ні інших параметрів забудови. Проте уже попередили, що виділяти земельні ділянки людям не будуть.
Точніше, для ведення садівництва, городництва та дач тернополянам, як пояснили, за правила забудови НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО. Натомість написано, що для цих видів робіт може надаватися у користування лише залишки земель, що вже знаходяться у користуванні  або є зазначені відповідно розробленої містобудівної документації.
Мар’яна Зварич, новини Тернополя «Погляд»
http://poglyad.te.ua/yurydychna-dopomoga/u-novomu-rajoni-ternopolya-lyudyam-vydilyaty-zemelni-dilyanky-ne-budut

Немає коментарів:

Дописати коментар